LOT Polish Airlines staat het gebruik van gadgets aan boord van haar vliegtuigen toe

0 360

Het nieuwe beleid inzake het gebruik van persoonlijke gadgets in vliegtuigen is in november 2013 goedgekeurd door het Europees Agentschap voor de Veiligheid van de Luchtvaart (EASA), maar elke luchtvaartmaatschappij zal beslissen over de datum en de wijze waarop ze worden geïmplementeerd.

Vanaf 17 februari 2014 staat LOT Polish Airlines passagiers toe gadgets te gebruiken aan boord van haar vliegtuig, maar alleen ingesteld op "vliegtuigmodus". Elektronische apparaten hoeven niet meer te worden gestopt tijdens het opstijgen en landen, je kunt er zelfs de hele vlucht van genieten. U kunt smartphones, tablets, mp3's, camcorders enz. gebruiken, maar u kunt niet bellen zonder te sms'en.

Ik wens je een fijne vlucht met LOT Polish Airlines en dat je je geen zorgen hoeft te maken over gadgets, maar de veiligheid in het vliegtuig niet verwaarloost.

Laat een reactie achter

Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.